Koulujenväliset 2020

L Ä H T Ö L I S T A

© Ski Jyväskylä

Kilpailun sarjat: T12K; P12LV; T12A; P12A; P15LV; P15K; P15A; P3; T3; P4; T4; P5
; T5; P6; T6; P7; T7; P8-9; T8-9


T12K Para T12 K 0.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.00.20            T12K         1  Elvi Rönnkvist          Keltinmäen koulu
10.00.40            T12K         2  Helmi Viljakainen       Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

P12LV Para P12LV 0.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.01.00            P12LV        3  Severi Hänninen         Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

T12A Para T12 Avoin 0.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.01.20            T12A         4  Iiris Varkila           Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

P12A Para P12 Avoin 0.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.01.40            P12A         5  Joosep Ramot            Huhtasuon koulu
10.02.00            P12A         6  Arijan Fazli            Huhtasuon koulu
10.02.20            P12A         7  Tatu Koivunen           Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

P15LV Para P15LV 1.2 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.02.40            P15LV        8  Toivo Berg              Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

P15K Para P15K 1.2 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.03.00            P15K         9  Zakariye Khalaf         Keltinmäen koulu
Sarjaluettelo

P15A Para P15 Avoin 1.2 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.03.20            P15A        10  Sergei Kotenkov         Huhtasuon koulu
10.03.40            P15A        11  Gustav Adov             Huhtasuon koulu
10.04.00            P15A        12  Mikael Kallio           Huhtasuon koulu
Sarjaluettelo

P3 Pojat 3. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.09.00            P3          13  Lauri Antikainen        Halssila
10.09.20            P3          14  Eemeli Heinävaara       Vaajakummun koulu
10.09.40            P3          15  Veeti Rasi              Keski-Palokka
10.10.00            P3          16  Krister Kuronen         Saarenmaan koulu
10.10.20            P3          17  Pekko Nelimarkka        Mankolan koulu
10.10.40            P3          18  Noel Etula              Huhtasuon koulu
10.11.00            P3          19  Ilari Lappeteläinen     Janakan koulu
10.11.20            P3          20  Pyry Kykkänen           Lohikosken koulu
10.11.40            P3          21  Ilmari Koskelo          KuokkSvenskskol
10.12.00            P3          22  Eemil Penttinen         Huhtasuon koulu
10.12.20            P3          23  Nuutti Hietala          Kangasvuoren koulu
10.12.40            P3          24  Roy Nieminen            Halssila
10.13.00            P3          25  Samu Raitanen           Vaajakummun koulu
10.13.20            P3          26  Kristian Jussilainen    Jokelan koulu
10.13.40            P3          27  Paavo Lamberg           Keljonkankaan koulu
10.14.00            P3          28  Anton Hautamäki         Vaajakummun koulu
10.14.20            P3          29  Veikko Järvinen         Tikkakosken koulu
10.14.40            P3          30  Ville Siljander         Vaajakummun koulu
10.15.00            P3          31  Emil Vilanti            Kuokkalan koulu
10.15.20            P3          32  Joona Uutela            Vesangan koulu
10.15.40            P3          33  Emanuel Saarela         Keski-Palokka
10.16.00            P3          34  Lukas Karjaluoto        Keljonkankaan koulu
10.16.20            P3          35  Nooa Latvala            Halssila
10.16.40            P3          36  Matias Kallio           Keski-Palokka
10.17.00            P3          37  Pieti Lahtinen          Liinalammin koulu
10.17.20            P3          38  Justus Peltonen         Huhtasuon koulu
10.17.40            P3          39  Vilho Kokko             Kypärämäen koulu
10.18.00            P3          40  Peik Piippo             Halssila
10.18.20            P3          41  Kasper Ekonoja          Vesangan koulu
10.18.40            P3          42  Leevi Pihlainen         Keski-Palokka
10.19.00            P3          43  Lauri Almqvist          Keltinmäki
10.19.20            P3          44  Aleksi Vanhala          Halssila
10.19.40            P3          45  Samu Nurminen           Saarenmaan koulu
10.20.00            P3          46  Akseli Palkola          Kypärämäen koulu
10.20.20            P3          47  Niilo Närhi             Mankolan koulu
10.20.40            P3          48  Luca Kuronen            Saarenmaan koulu
10.21.00            P3          49  Lenni Vaskuri           Keski-Palokka
10.21.20            P3          50  Daniel Nurminen         Kristillinen koulu
10.21.40            P3          51  Reko Mutanen            Puuppola
10.22.00            P3          52  Veikka Mikkola          Tikkakosken koulu
10.22.20            P3          53  Rasmus Pihlainen        Kypärämäen koulu
10.22.40            P3          54  Eemi Erkkilä            Keljonkankaan koulu
10.23.00            P3          55  Oliver Kivelä           Vaajakummun koulu
10.23.20            P3          56  Kirmo Koskinen          Kypärämäen koulu
10.23.40            P3          57  Wäinö Tuomaala          Vesangan koulu
10.24.00            P3          58  Touko Lohvansuu         Puuppola
10.24.20            P3          59  Eino Kotamäki           Palokan koulu
10.24.40            P3          60  Aaro Sulkakoski         Tikkakosken koulu
10.25.00            P3          61  Herkko Heikkinen        Kuokkalan koulu
10.25.20            P3          62  Eemil Puttonen          Liinalammin koulu
10.25.40            P3          63  Eemeli Suutari          Keltinmäki
10.26.00            P3          64  Julius Mäkinen          Mankolan koulu
Sarjaluettelo

T3 Tytöt 3. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.27.20            T3          68  Josefin Ylkänen         Kristillinen koulu
10.27.40            T3          69  Oona Pekonen            Janakan koulu
10.28.00            T3          70  Ronja Tallus            Puuppola
10.28.20            T3          71  Saimi Hassinen          Tikkakosken koulu
10.28.40            T3          72  Sara Parkkila           Kortepohja
10.29.00            T3          73  Savanna Eskelinen       Vesangan koulu
10.29.20            T3          74  Kiira Kahilainen        Vaajakummun koulu
10.29.40            T3          75  Cecilia Ojala           Halssila
10.30.00            T3          76  Lumi Juuti              Keski-Palokka
10.30.20            T3          77  Jessica Back            Liinalammin koulu
10.30.40            T3          78  Seela Virtanen          Vesangan koulu
10.31.00            T3          79  Olivia Tarvainen        Tikkakosken koulu
10.31.20            T3          80  Karla Virtanen          Vesangan koulu
10.31.40            T3          81  Hertta Hatunen          Keljonkankaan koulu
10.32.00            T3          82  Teresa Jämsä            Halssila
10.32.20            T3          83  Viola Hietaniemi        Tikkakosken koulu
10.32.40            T3          84  Sonja Paanala           Huhtasuon koulu
10.33.00            T3          85  Julia Puranen           Keski-Palokka
10.33.20            T3          86  Helmi Hurme             Keljonkankaan koulu
10.33.40            T3          87  Saana Seppänen          Kristillinen koulu
10.34.00            T3          88  Ilona Berg              Vaajakummun koulu
10.34.20            T3          89  Safira Kirvesmäki       Keljonkankaan koulu
10.34.40            T3          90  Pinja Vienola           Kristillinen koulu
10.35.00            T3          91  Sofia Visser            Kypärämäen koulu
10.35.20            T3          92  Sara Säteri             Mankolan koulu
10.35.40            T3          93  Aino Valkonen           Janakan koulu
10.36.00            T3          94  Saimi Waller            Mankolan koulu
10.36.20            T3          95  Minja Polvilampi        Kypärämäen koulu
10.36.40            T3          96  Venla Vienola           Kristillinen koulu
10.37.00            T3          97  Alina Lilja             Liinalammin koulu
10.37.20            T3          98  Anna Lempinen           Vaajakummun koulu
10.37.40            T3          99  Silja Solismaa          Kypärämäen koulu
10.38.00            T3         100  Fifi Magnefigue         Vaajakummun koulu
10.38.20            T3         101  Sofi Olokainen          Kortepohja
10.38.40            T3         102  Saimi Muhonen           Halssila
10.39.00            T3         103  Viivi Siekkinen         Huhtasuon koulu
10.39.20            T3         104  Emma Kemiläinen         Liinalammin koulu
10.39.40            T3         105  Iiris Käyhkö            Janakan koulu
10.40.00            T3         106  Fanny Tornberg          Huhtasuon koulu
10.40.20            T3         107  Isla Pöllänen           Vaajakummun koulu
Sarjaluettelo

P4 Pojat 4. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.41.40            P4         111  Saku Raivio             Jokelan koulu
10.42.00            P4         112  Joona Kurunmäki         Vaajakummun koulu
10.42.20            P4         113  Joonatan Kulmala        Keljonkankaan koulu
10.42.40            P4         114  Alvar Helle             Kuokkalan koulu
10.43.00            P4         115  Aape Kurkela            Vaajakummun koulu
10.43.20            P4         116  Sebastian Hyppönen      Kristillinen koulu
10.43.40            P4         117  Aatos Leppänen          Tikan koulu
10.44.00            P4         118  Konsta Järvelä          Liinalammin koulu
10.44.20            P4         119  Leevi Aitto-oja         Tikkakosken koulu
10.44.40            P4         120  Sisu Pekkarinen         Kuokkalan koulu
10.45.00            P4         121  Mark Lak                Kristillinen koulu
10.45.20            P4         122  Eemeli Kemiläinen       Liinalammin koulu
10.45.40            P4         123  Kasperi Niskala         Vaajakummun koulu
10.46.00            P4         124  Oliver Danska           Tikan koulu
10.46.20            P4         125  Anton Alainen           Jokelan koulu
10.46.40            P4         126  Tuomo Kuivakangas       Liinalammin koulu
10.47.00            P4         127  Noa Rosti               Lohikosken koulu
10.47.20            P4         128  Aapo Aarniolehto        Janakan koulu
10.47.40            P4         129  Touko Rantanen          Vaajakummun koulu
10.48.00            P4         130  Mika Laiho              Kypärämäen koulu
10.48.20            P4         131  Kalle Pietarila         Tikkakosken koulu
10.48.40            P4         132  Erkka Heinonen          Jokelan koulu
10.49.00            P4         133  Antto Kinnunen          Tikan koulu
10.49.20            P4         134  Ilari Salmio            Jokelan koulu
10.49.40            P4         135  Leo Lajunen             Kypärämäen koulu
10.50.00            P4         136  Matti Häyrinen          Kortepohja
10.50.20            P4         137  Alvar Stjernvall        Keski-Palokka
10.50.40            P4         138  Iivari Luukas           Keljonkankaan koulu
10.51.00            P4         139  Elias Suihkonen         Vaajakummun koulu
10.51.20            P4         140  Ville Rajala            Tikkakosken koulu
10.51.40            P4         141  Kaarlo Valkonen         Janakan koulu
10.52.00            P4         142  Samuel Liukkonen        Keljonkankaan koulu
10.52.20            P4         143  Luka Kautto             Jokelan koulu
10.52.40            P4         144  Juuso Leppänen          Huhtasuon koulu
10.53.00            P4         145  Aapeli Ketola           Kristillinen koulu
10.53.20            P4         146  Aaro Moilanen           Huhtasuon koulu
10.53.40            P4         147  Toivo Peltola           Halssila
10.54.00            P4         148  Elias Knuutila          Huhtasuon koulu
10.54.20            P4         149  Nemo Hännivirta         Mankolan koulu
10.54.40            P4         150  Eero Patrikainen        Halssila
10.55.00            P4         151  Heikki Pitkänen         Kortepohja
10.55.20            P4         152  Eetu Hämäläinen         Vaajakummun koulu
10.55.40            P4         153  Seeti Pusaaniemi        Keltinmäki
10.56.00            P4         154  Roope Jalasaho          Tikan koulu
10.56.20            P4         155  Rasmus Hintsanen        Vaajakummun koulu
10.56.40            P4         156  Veeti Vertainen         Jokelan koulu
10.57.00            P4         157  Riku Roivas             Keski-Palokka
10.57.20            P4         158  Eino Kokko              Kypärämäen koulu
10.57.40            P4         159  Jens Peni               Jokelan koulu
10.58.00            P4         160  Otto Rainio             Janakan koulu
10.58.20            P4         161  Aapo Alhonen            Jokelan koulu
10.58.40            P4         162  Jere Inkinen            Mankolan koulu
10.59.00            P4         163  Juska Oksanen           Kypärämäen koulu
Sarjaluettelo

T4 Tytöt 4. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.00.20            T4         167  Milla Närhi             Huhtasuon koulu
11.00.40            T4         168  Aili Arkko              Keljonkankaan koulu
11.01.00            T4         169  Laura Kärki             Kristillinen koulu
11.01.20            T4         170  Jadessa Suonikko        Vaajakummun koulu
11.01.40            T4         171  Kaisla Kvick            Halssila
11.02.00            T4         172  Moona Tolvanen          Lohikosken koulu
11.02.20            T4         173  Emma Aho                Tikan koulu
11.02.40            T4         174  Pinjasisko Isoaho       Jyskä
11.03.00            T4         175  Susanna Punnala         Tikkakosken koulu
11.03.20            T4         176  Emilia Tiilikainen      Jokelan koulu
11.03.40            T4         177  Kaisla Matilainen       Halssila
11.04.00            T4         178  Julia Hietala           Huhtasuon koulu
11.04.20            T4         179  Sofia Paananen          Kypärämäen koulu
11.04.40            T4         180  Viivi Tikka             Kuokkalan koulu
11.05.00            T4         181  Emma Penttinen          Kypärämäen koulu
11.05.20            T4         182  Vilma Seppälä           Tikan koulu
11.05.40            T4         183  Roosa Laattala          Halssila
11.06.00            T4         184  Wiam Chafqane           Huhtasuon koulu
11.06.20            T4         185  Aino Sumanen            Keljonkankaan koulu
11.06.40            T4         186  Alva Opperbeck          Kuokkalan koulu
11.07.00            T4         187  Maria Paavola           Keltinmäki
11.07.20            T4         188  Ella Roimela            Keski-Palokka
11.07.40            T4         189  Viena Leppänen          Tikkakosken koulu
11.08.00            T4         190  Venla Salminen          Kortepohja
11.08.20            T4         191  Amalia Hietaniemi       Tikkakosken koulu
11.08.40            T4         192  Laura Humalajoki        Halssila
11.09.00            T4         193  Ilona Avikainen         Keski-Palokka
11.09.20            T4         194  Elsa Pääkkönen          Keljonkankaan koulu
11.09.40            T4         195  Liinu Mäkynen           Kypärämäen koulu
11.10.00            T4         196  Miida Kurttila          Jyskä
Sarjaluettelo

P5 Pojat 5. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.11.20            P5         400  Samu-Jami Sukuvaara     Vaajakosken koulu
11.11.40            P5         401  Otto Dromberg           Keski-Palokka
11.12.00            P5         402  Aaro Almqvist           Keltinmäki
11.12.20            P5         403  Aleksi Kallio           Keski-Palokka
11.12.40            P5         404  Akseli Juurikkamäki     Lohikosken koulu
11.13.00            P5         405  Roni Seppälä            Keski-Palokka
11.13.20            P5         406  Voitto Välitalo         Vaajakosken koulu
11.13.40            P5         407  Jesse Peltonen          Huhtasuon koulu
11.14.00            P5         408  Jaakko Laitinen         Keljonkankaan koulu
11.14.20            P5         409  Topi Ahonen             Puuppola
11.14.40            P5         410  Rene Honko              Vaajakummun koulu
11.15.00            P5         411  Niko Kuronen            Keski-Palokka
11.15.20            P5         412  Heikki Mikkola          Tikkakosken koulu
11.15.40            P5         413  Vilho Hietala           Huhtasuon koulu
11.16.00            P5         414  Anton Solismaa          Kypärämäen koulu
11.16.20            P5         415  Juhana Laurila          Puuppola
11.16.40            P5         416  Lauri Suutarinen        Halssila
11.17.20            P5         418  Jimi Kinnunen           Puuppola
11.17.40            P5         419  Niilo Seppänen          Jyskä
11.18.00            P5         420  Roope Karjalainen       Keski-Palokka
11.18.20            P5         421  Niilo Kunttu            Keljonkankaan koulu
11.18.40            P5         422  Veeti Kalajo            Kypärämäen koulu
11.19.00            P5         423  Leevi Antila            Vaajakosken koulu
11.19.20            P5         424  Miro Mykkänen           Puuppola
11.19.40            P5         425  Mrinal Katika           Kortepohja
11.20.00            P5         426  Akseli Suutari          Keltinmäki
11.20.20            P5         427  Rene Savolainen         Jyskä
11.20.40            P5         428  Miro Huttunen           Puuppola
11.21.00            P5         429  Otto Kainulainen        Keljonkankaan koulu
11.21.20            P5         430  Julius Suhonen          Tikkakosken koulu
11.21.40            P5         431  Artturi Lepistö         Puuppola
11.22.00            P5         432  Vilppu Aumanen          Tikan koulu
11.22.20            P5         433  Eemil Leppänen          Tikkakosken koulu
11.22.40            P5         434  Veikka Berg             Vaajakummun koulu
11.23.00            P5         435  Joel Myllyntaus         Kypärämäen koulu
11.23.20            P5         436  Akseli Keränen          Keltinmäki
11.23.40            P5         437  Noel Koskelo            Puuppola
11.24.00            P5         438  Daniel Etula            Huhtasuon koulu
11.24.20            P5         439  Erik Kuotola            Jokelan koulu
Sarjaluettelo

T5 Tytöt 5. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.25.20            T5         442  Milja Tarvainen         Kypärämäen koulu
11.25.40            T5         443  Esteri Muhonen          Halssila
11.26.00            T5         444  Sanni Urpilainen        Tikkakosken koulu
11.26.20            T5         445  Ronja Pihlainen         Kypärämäen koulu
11.26.40            T5         446  Eerika Munter           Keljonkankaan koulu
11.27.00            T5         447  Adelina Sulejmanovic    Huhtasuon koulu
11.27.20            T5         448  Miira Kaarnakoski       Jokelan koulu
11.27.40            T5         449  Olivia Puranen          Keski-Palokka
11.28.00            T5         450  Oona Essel              Jokelan koulu
11.28.20            T5         451  Iitu Riekkinen          Keljonkankaan koulu
11.28.40            T5         452  Oona Pakarinen          Tikkakosken koulu
11.29.00            T5         453  Iida Hakkarainen        Keljonkankaan koulu
11.29.20            T5         454  Adella Kemppainen       Vaajakosken koulu
11.29.40            T5         455  Tara Pitkänen           Jokelan koulu
11.30.00            T5         456  Inka Kurunmäki          Vaajakummun koulu
11.30.20            T5         457  Hilla Seppänen          Kristillinen koulu
11.30.40            T5         458  Elle Väisänen           Keski-Palokka
11.31.00            T5         459  Iida Pekonen            Vaajakosken koulu
11.31.20            T5         460  Neela Nyman             Vaajakummun koulu
11.31.40            T5         461  Ava Ahonen              Kypärämäen koulu
Sarjaluettelo

P6 Pojat 6. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.33.00            P6         465  Matti Laiho             Kypärämäen koulu
11.33.20            P6         466  Rasmus Danska           Tikan koulu
11.33.40            P6         467  Aleksi Lautala          Jyskä
11.34.00            P6         468  Lauri Lakanen           Kypärämäen koulu
11.34.20            P6         469  Leevi Vanhala           Keljonkankaan koulu
11.34.40            P6         470  Aatu Knuuti             Jokelan koulu
11.35.00            P6         471  Konsta Salminen         Kortepohja
11.35.20            P6         472  Eino Sajavaara          Kypärämäen koulu
11.35.40            P6         473  Sisu Silvennoinen       Normaalikoulu
11.36.00            P6         474  Paavo Pirinen           Tikan koulu
11.36.20            P6         475  Emil Kauppinen          Jokelan koulu
11.36.40            P6         476  Sauli Kovanen           Huhtasuon koulu
11.37.00            P6         477  Kalle Tossavainen       Tikkakosken koulu
11.37.20            P6         478  Aaro Kokko              Kypärämäen koulu
11.37.40            P6         479  Joel Elijoki            Huhtasuon koulu
11.38.00            P6         480  Viljami Poikonen        Tikkakosken koulu
11.38.20            P6         481  Valtteri Paksuniemi     Jyskä
11.38.40            P6         482  Naattan Paukkunen       Keljonkankaan koulu
11.39.00            P6         483  Verneri Polas           Vaajakosken koulu
11.39.20            P6         484  Markus Ronkainen        Kortepohja
11.39.40            P6         485  Elja Asikainen          Vaajakummun koulu
11.40.00            P6         486  Jaakko Jääskeläinen     Halssila
11.40.20            P6         487  Juuso Tapanila          Puuppola
11.40.40            P6         488  Taavi Lempinen          Vaajakummun koulu
11.41.00            P6         489  Tommi Sivill            Vaajakosken koulu
11.41.20            P6         490  Frans Parhiala          Puuppola
11.41.40            P6         491  Miika Sorvari           Jokelan koulu
11.42.00            P6         492  Veikka Mutanen          Puuppola
11.42.20            P6         493  Aaro Kämäräinen         Keljonkankaan koulu
11.42.40            P6         494  Liinus Peltokangas      Tikkakosken koulu
11.43.00            P6         495  Antti Härkönen          Huhtasuon koulu
11.43.20            P6         496  Max Seppä               Normaalikoulu
Sarjaluettelo

T6 Tytöt 6. lk 1.8 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.44.40            T6         500  Minja Raatikainen       Keljonkankaan koulu
11.45.00            T6         501  Kerttu Kuja-Halkola     Tikkakosken koulu
11.45.20            T6         502  Hilla Saltevo           Kypärämäen koulu
11.45.40            T6         503  Melina Vertala          Keski-Palokka
11.46.00            T6         504  Auroora Pietarila       Tikkakosken koulu
11.46.20            T6         505  Iida Etula              Huhtasuon koulu
11.46.40            T6         506  Aini Soanvaara          Keljonkankaan koulu
11.47.00            T6         507  Eevi Moilanen           Huhtasuon koulu
11.47.20            T6         508  Siiri Nykänen           Keljonkankaan koulu
11.47.40            T6         509  Lucia Alakärppä         Huhtasuon koulu
11.48.00            T6         510  Sanni Muhonen           Halssila
11.48.20            T6         511  Hilma Waller            Mankolan koulu
Sarjaluettelo

P7 Pojat 7. lk 3.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.49.40            P7         515  Oskari Mikkola          Palokan koulu
11.50.00            P7         516  Eeli Keränen            Kilpisen koulu
11.50.20            P7         517  Paulus Siitonen         Kuokkalan koulu
11.50.40            P7         518  Antti Sorvari           Palokan koulu
11.51.00            P7         519  Onni Raunio             Kilpisen koulu
Sarjaluettelo

T7 Tytöt 7. lk 3.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.52.20            T7         523  Hilma Kunttu            Kilpisen koulu
11.52.40            T7         524  Lumi Pekkarinen         Kuokkalan koulu
11.53.00            T7         525  Venla Saari             Kilpisen koulu
11.53.20            T7         526  Hilma Pääkkönen         Kilpisen koulu
Sarjaluettelo

P8-9 Pojat 8-9. lk 3.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.54.40            P8-9       530  Daniel Lahtinen         Tikkakosken yläkoulu
11.55.00            P8-9       531  Jussa Salmela           Kilpisen koulu
11.55.20            P8-9       532  Tuomas Pietarila        Tikkakosken yläkoulu
11.55.40            P8-9       533  Elias Kokko             Kilpisen koulu
11.56.00            P8-9       534  Vilho Tikkanen          Palokan koulu
11.56.20            P8-9       535  Johannes Anttila        Korpilahden koulu
11.56.40            P8-9       536  Luukas Kotro            Vaajakosken koulu
11.57.00            P8-9       537  Joonas Tapanila         Palokan koulu
11.57.20            P8-9       538  Eelis Meriläinen        Mankolan koulu
Sarjaluettelo

T8-9 Tytöt 8-9. lk 3.6 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.58.20            T8-9       541  Pauliina Pirinen        Kilpisen koulu
11.58.40            T8-9       542  Cecilia Ek              Viitaniemen koulu
11.59.00            T8-9       543  Siiri Tossavainen       Tikkakosken yläkoulu
Sarjaluettelo